Ritz Carlton – nowy serwis w Ritz London

Od niedawna Światowa sieć luksusowych Hoteli marki Ritz Carlton wprowadziła do swojej oferty bardzo ekskluzywny serwis w Hotelu Ritz w Londynie. Rezerwując Apartament „Signature” otrzymujecie bezpłatny transport samochodem Rolls-Royce. Unikalna i dystynktywna obsługa zasługuję na wysoką ocenę i wzór naśladowania. Osobisty buttler, który jest do dyspozycji na życzenie gościa spełnia jego zachcianki.

Photo Ritz Carlton Company

Photo Ritz Carlton Company

Sieć Hoteli założona 1983 roku przez Cesara Ritza. Zatrudnia około 38 tysięcy pracowników. Początki założeń sieci hoteli szwajcarskiego restauratora sięgają 1905 roku gdzie. Operacyjność sieci restauracji a później hoteli została przerwana przez pierwszą wojnę światową w 1914 roku. Po zakończeniu wojny 1918 roku Cesar Ritz zmarł i jego schedę odziedziczyła żona Marie kontynuując jego projekty. W 1920 roku otworzono 16 hoteli pod markę Ritz trzy w USA, pięć we Włoszech, jeden Argentynie, jeden w Szwajcarii w Lucernie. Przez lata otwierano hotele na całym świecie szlifując najwyższy kunszt obsługi. W styczniu 2014 roku otworzono Hotel Ritz w Izraelu.

zdj. Ritz Carlton Hotels company. Hotelw Honk Kongu.

zdj. Ritz Carlton Hotels company. Hotelw Honk Kongu.

W chwili obecnej 49 % akcji należy do Korporacji Hoteli Marriott o której pisałem kilka dni temu.

Reklamy

One thought on “Ritz Carlton – nowy serwis w Ritz London

  1. Pingback: Moxy hotels by Marriott – nowa marka również w Polsce | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

Możliwość komentowania jest wyłączona.