Aloft – Nowa marka Starwood Hotels & resort wchodzi do Dubaju

Jak dowiadujemy się z wiadomości o nowej marce Aloft sieci Starwood HOtel & Resort ekspansja brandu Aloft zawitała w Dubaju.

Starwood Hotels & Resorts Worldwide poinformował o umowie z wasl Hospitality & leisure LLC, spółką zależną od wasl Asset Management Group, zawartej w sprawie uruchomienia obiektów marki Aloft i Element w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Logo marki Aloft rodziny Starwood Hotels & resort zdj. Starwood Hotels & resort

Logo marki Aloft rodziny Starwood Hotels & resort zdj. Starwood Hotels & resort

Zaplanowane do otwarcia w 2018 roku, Aloft Dubai Raffa i Element Dubai Raffa wzmocnią obecność Starwooda w Dubaju – drugim mieście na świecie, po Nowym Jorku, z największą koncentracją hoteli. Wraz z premierą obu marek w 2018 roku, Dubaj będzie wkrótce siedzibą wszystkich dziewięciu marek Starwood Hotels & Resort.

Hotel Aloft nowy Brand Starwod Hotels & Resort zdj. Starwood Hotels & Resort

Hotel Aloft nowy Brand Starwod Hotels & Resort zdj. Starwood Hotels & Resort

Aloft Dubai Raffa i Element Dubai Raffa będą budowane jednocześnie i będą funkcjonować, jako unikalny kompleks, oferujący odpowiednio: 165  Aloft i 96 Elemnt pokoi. Hotele znajdować się będą niedaleko Dubai Maritime City – nowego osiedla w Port Raszid – nowe hotele będą usytuowane w pobliżu Sheikh Zayed Road i centrum handlowego Dubaju.

Hotel Marki Element zdj. Element Hotels

Hotel Marki Element zdj. Element Hotels

Marka Aloft ma wstrząsnąć statecznym i tradycyjnym rynkiem hoteli średniej klasy, hotele Aloft zmieniają definicję tej kategorii. Wprowadzając nowoczesny, dynamiczny miejski design i doświadczenie społecznościowe w przystępnej cenie. Aloft Raffa dysponował będzie firmowym barem XYZ i Re: fuel by Aloft, całodobowego lokalu z daniami na wynos. Inne udogodnienia obejmują: Re:chargé – w pełni wyposażone centrum fitness i wspaniały otwarty basen Splash. Wszystkie udogodnienia Aloft Raffa będą również dostępne dla gości Element Raffa.

Aloft Hotel w USA nowa marka sieci Starwood Hotel & Resort zdj Starwood Hotels & resort

Aloft Hotel w USA nowa marka sieci Starwood Hotel & Resort zdj Starwood Hotels & resort

Hotel Element Raffa jest debiutem ekologicznej marki Starwooda w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zainspirowane marką Westin, Element Hotels zapewniają gościom przestrzeń życiową oferując: jasny, nowoczesny design, ekologiczną wrażliwość. Chcą na  nowo zdefiniowane doświadczenie tzw. Long stay czyli  wydłużonego pobytu. Docelowym klientem będą goście, którzy migrują za pracą i szukają tymczasowego lokum.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s