Konstancin – Park Cafe & Restaurant z porcelanowym białym koniem

Obserwując bardzo duże zainteresowanie poprzednim wpisem o Konstancinie przedstawię wam kolejną kawiarnio-restaurację o secesyjnym wyglądzie.

W najcieplejszą sobotę ostatniego weekendu kwietnia 2015 roku postanowiłem odwiedzić Konstancin-Jeziorna. Jak czytaliście na ostatnim wpisie to kawiarnie i hotele są obecnie bardzo pożądanym produktem medycznym ale i również gastronomicznym. Kierując się od ulicy Piłsudksiego na skrzyżowaniu z ulicą Sienkiewicza maluję się w różowym budynku kawiarnia Park Caffee & Restaurant. Na samym wejściu porcelanowy biały koń wita nas i przypomina gdzie właśnie wchodzimy. Menu pisane kredą na czarnej tablicy kojarzy się bardziej z kawiarniami szybkiej obsługi. Jednak czarne tablice mogą tylko odzwierciedlać ubiór obsługi czyli typowy cassual.

Wejście do Park Cafe & restaurant.

Wejście do Park Cafe & restaurant.

Reakcja kierownika sali była natychmiastowa, kiedy tylko przekroczyłem wejście budynku. Bardzo szybko ustawił stolik i wręczył karty. Kawa latte podana nie w długiej tygielkowej szklance z podstawką a w prostej szklance bez długiej łyżki. Pomijam fakt, że zamówiony deser przyszedł w kolejności deser kawa. Oczekiwanie na dania nie adekwatne do wysokiej ceny. Szkoda bo zainteresowanie lokalem bardzo wysokie. Można również wspomnieć, że przed głównym wejściem parkują kabriolety marki audi, mercedesa czy Ferrari.

Park cafe & restaurant Konstancin. Szarlotka z gałką lodów waniliowych.

Park cafe & restaurant Konstancin. Szarlotka z gałką lodów waniliowych.

Na zmówienie deseru czekałem długo jak na deser. Oznajmiono mi, ze szarlotka się piecze.

Park & cafe Konstancin - tarta truskawkowa posypana cukrem pudrem.zdj Latek Hotels

Park & cafe Konstancin – tarta truskawkowa posypana cukrem pudrem.zdj Latek Hotels

Pomimo oczekiwania widok rekompensował zniecierpliwienie. Jak było słychać z sąsiedniego stolika nie tylko moja osoba tak długo czekała. Przydałoby się zatrudnić na weekednu więcej osób Panie kierowniku sali. Musze pochwalić czystość obrusów i wysoką ich jakość. Dało się zauważyć również meble ratanowe nie ostatniej jakości.

Atrybutem restauracje jest również przystosowanie obiektu latem dla dzieci i ich rodzin. Dorośli mogą pograć w kometkę, piłkę z dziećmi. Wydzielone na trawie strefy rekreacji zachęcały do odwiedzin obiektu.

Jeśli planujecie Majówkę w tych okolicach to warto zabrać rower. Wytyczone szlaki rowerowe spowodują wasze nie zapomniane chwilę z majówkowego wypadu poza miasto.

 

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s