DoubleTree by Hilton – ekspansja brandu

Wizytując w Łodzi Hotele na święta Wielkanocne nie mogłem oprzeć się wizyty markowego hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Hotel wybudował developer Toya, który planuje otwarcie kilku Hoteli w Polsce.

Lobby recepcyjne Double tree by Hilton Łódź. Ściana z designem dyscypliny sportowej. zdj. Latek Hotels

Lobby recepcyjne DoubleTree by Hilton Łódź. Ściana z designem dyscypliny sportowej. zdj. Latek Hotels

Hotel zaaranżowany jest w design szkoły filmowej i wytwórni filmów, która przylega do Hotelu. Właśnie tam organizowane są wielkie Eventy takie jak Fashion week Poland organizowany od lat w Łodzi. Po raz pierwszy w halach byłej wytwórni filmowej. Trzy wielkie sale przygotowane do aranżacji estradowo-widowiskowej.

Lada recepcyjna Hotelu Double tree by Hilton zdj. Latek Hotels

Lada recepcyjna Hotelu DoubleTree by Hilton zdj. Latek Hotels

Wejście do Hotelu bardzo nowoczesny z spiralnymi schodami do części bankietowej. SPA i Basen tak jak Intercontinental Warszawa na samym szczycie budynku. Wygląd basenu bardzo efektowny a widok szklanego budynku zapiera dech w piersiach.

Hotel Double tree by Hilton w Łodzi zdj. Latek Hotels

Hotel DoubleTree by Hilton w Łodzi zdj. Latek Hotels

Hotelowe lobby bardzo dobrze doświetlane z nowoczesnym designem. Czerń i biel łączy się w całej przestrzeni hotelowej. Wystrój baru w aranżacji filmowej może trochę jest za ciemno bo aranżacja w czerni, ale bar powinien być w takim wystroju. Serwują tam pyszną cafee late i szarlotkę na ciepło z zimnymi lodami. Specjałów miałem zaszczyt skosztować w zeszłym roku w październiku.

Następny hotel tego samego brandu odwiedziłem w Dublinie. Już wkrótce relacja. Zapraszam was do przeczytania i komentowania.

Reklamy

3 thoughts on “DoubleTree by Hilton – ekspansja brandu

  1. Pingback: Świąteczny Dublin w scenerii DoubleTree by Hilton | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

  2. Pingback: Kraków – rozwój turystyki i lokalizacji eventowych | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

  3. Pingback: DoubleTree by Hilton Łódź -aktorski szklany wieżowiec | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s