Hotel Pan Tadeusz wśród patriotycznego wieszcza

Dwa tygodnie temu wybrałem się do Serocka aby zobaczyć Hotel o wdzięcznej nazwie „Pan Tadeusz”, który został oddany do dyspozycji gości przeszło 8 lat temu. Miałem się do niego już wybrać cztery lata temu, kiedy przypadkowo spotkałem właściciela. Hotel zlokalizowany jest w bardzo bliskim sąsiedztwie słynnego Hotelu „Narvil”. Wchodząc o Hotelu nie spodziewałem się, że spotkam go ponownie. Rozpoznał mnie i przywitał się serdecznie. Wiem, że czyta mojego bloga, za co bardzo dziękuję. Serwis na wysokim czterogwiazdkowym poziomie, pomimo 3 gwiazdek. Pełna atencja kelnera nie była spowodowana przywitaniem się z właścicielem. Urodzony hotelarz słuchający wszelkich uwag.  Miło jest spotkać jeszcze takie osoby w serwisie. Profesjonalny a zarazem pełny humoru i uśmiechnięty.

Nie jestem zwolennikiem angielskiej obsługi z powagą i profesjonalizmem. Od takich przyzwyczajeń odchodzą wszystkie sieci hotelarskie.

Zamówiliśmy dwie kawy latte zrobione jak widzicie w tygielkach z łyżkami do latte. Niby taki mały szczegół a jednak wiele znaczy. Zamówione lody, jak na serwis trzygwiazdkowy oceniam bardzo poprawnie. Podane w pucharze lodowym z listkiem mięty. Smaki dobrane jak widać kolorystycznie, a zapewniam was smakowo również idealne.

Kawa Latte to jest to Hotel Pan Tadeusz  zdj. Latek Hotels

Kawa Latte to jest to Hotel Pan Tadeusz zdj. Latek Hotels

Hotel położony na skarpie. Do akwenu wodnego kilkadziesiąt kroków. Spotkałem wędkarzy, którzy łowili sobie ryby. Hotel przygotowany jest do imprez typu grillowego czyli barbeque. Posiada drewniane wiaty, ławy, które nadają klimat otoczeniu drzew liściastych. Hotel wręcz idealny do imprez okolicznościowych. Będąc w niedzielę odbywały się dwie komunie. Sale profesjonalnie przystrojone i nakryte.  Hotel ma klimat epoki Adama Mickiewicza i w domyśle Pana Tadeusza. Portrety z adaptacji filmowej w reżyserii Andrzeja Wajdy są na porządku dziennym. W holu recepcyjnym zobaczyć można Telimenę, którą grała Grażyna Szapołowska oraz portrety głównych inwestorów z czasów młodzieńczych.

Deser lodowy al Pan Tadeusz mmmh.. smaki nie z tej ziemi zdj. Latek Hotels

Deser lodowy ala Pan Tadeusz mmmh.. smaki nie z tej ziemii zdj. Latek Hotels

Hall recepcyjny Hotel Pan Tadeusz z oryginalnym piecem kaflowym zdj. Latek Hotels

Hall recepcyjny Hotel Pan Tadeusz z oryginalnym piecem kaflowym zdj. Latek Hotels

Jak widać wystrój „Pana Tadeusza” odzwierciedla czasy życia i twórczości Adama Mickiewicza 🙂

Hall recepcyjny Hotelu Pan Tadeusz zdjęcia Telimeny i Zosi zdj. Latek Hotels

Hall recepcyjny Hotelu „Pan Tadeusz” Zdjęcia Telimeny i Zosi zdj. Latek Hotels

Żal było wyjeżdżać z tak pięknego hotelu z motywem przewodnim wieszcza. Mam nadzieję odwiedzić go kolejny raz jako gość hotelowy. Trzy gwiazdki zasługują na cztery.

Przed głównym wejściem do Hotelu Pan Tadeusz w Serocku zdj. Latek Hotels

Przed głównym wejściem do Hotelu Pan Tadeusz w Serocku zdj. Latek Hotels

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s