Hotel Dana w Szczecinie – wkrótce otwarcie

Jak podają portal urbanity.pl już wkrótce otworzy się nowy czterogwiazdkowy hotel Dana w Szczecinie. Inwestorem hotelu Dana jest J.W Construction czyli znany developer mieszkań Józef Wojciechowski. Lokalizacja Hotelu to ulica Wyzwolenia i Odzieżowa.Hotel ma mieć 5 kondygnacji i posiadać parking podziemny. Do dyspozycji gości przygotowanych będzie 102 pokoje i powierzchnia użytkowa 4000 metrów kwadratowych, które będą nowoczesne wyposażone. Koszt rewitalizacji budynku to 14 milionów złotych. Przebudowa budynku trwała 2 lata. Koniec inwestycji przypadał na koniec czerwca. Miejmy nadzieję, że opóźnienie w otwarciu hotelu nie będzie trwało długo. Budynek Hotelu będzie sąsiadował z 28-piętrowym budynkiem Hanza Tower przeznaczonym na cele galerii handlowej. Budynek został zrewitalizowany z byłych zakładów odzieżowych a wcześniej domu handlowego Karstadt. Życzymy jak najszybszego otwarcia hotelu.

Hotel Dana LobbyHotel Dana Szczecin pokójHotel Dana Szczecin

 

Zdjęcia udostępniono przez portal urbanity.pl

Oficjalne informacje z Biura Prasowego Inwestora udostępniam na jego prośbę.

Prace modernizacyjne 4-gwiazdkowego hotelu Dana w budynku po byłych Zakładach Odzieżowych Dana znajdują się w fazie finalizacji. – powiedziała Anna Marczak, dyrektor Hotelu.

Obiekt znajduje się u zbiegu ul. Odzieżowej i al. Wyzwolenia. Jest 5-kondygnacyjnym budynkiem, ze 100 pokojami oraz apartamentem prezydenckim na poddaszu. Łączna powierzchnia użytkowa to ok. 4 tys. m kw. W podziemiach będzie znajdować się hotelowy klub, kilka sal szkoleniowo – konferencyjnych, mini spa z saunami suchą i parową oraz fitness. Do dyspozycji gości oraz mieszkańców miasta hotelowa restauracja oraz powierzchnie bankietowe. Do zrobienia zostało już naprawdę niewiele – głównie przyjemne kwestie związane z przygotowaniem hotelu dla gości – wykończenie wnętrz oraz umeblowanie. Wnętrza zostały zaprojektowane w bardzo eleganckim, nawiązującym do tradycji stylu. Zatrudniliśmy już większość kadry. Oficjalne otwarcie planowane jest w porze wakacyjnej tego roku – zapowiada Anna Marczak.

Reklamy

3 thoughts on “Hotel Dana w Szczecinie – wkrótce otwarcie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s