Moxy hotels by Marriott – nowa marka również w Polsce

Jak już doskonale wiecie Marriott kupił całą sieć Starwooda i obecnie posiada blisko 2 miliony pokoi na całym świecie tych działających i tych w budowie. W zeszłym roku uruchomiono nową markę Marriotta Moxy. Jest to marka lifestylowa skupiająca się na przyjaznym dla oka wystroju wnętrz i skierowana dla młodych podróżników i biznesmenów. Pierwszy hotel powstał na lotnisku Malpensa w Mediolanie w zeszłym roku. Obecnie Polska stawia na nową markę Moxy i planuje już wkrótce otworzyć przy Lotnisku Katowice-pyrzowice. Hotel zarządzany będzie przez spółkę Chopin Airport Development, która zarządza Courtyardem by Marriott a w czerwcu 2016 nowym „pięciogwiazdkowcem” Warsaw Airport Renaissance by Marriott, o którym wspominałem na moim blogu.

Moxy Hotels by Marriott.

Moxy Hotels by Marriott.

Kolejne marki Moxy powstaną również w Warszawie.Grupa Polski Holding podpisała z międzynarodową marką umowę franczyzową. Przy ulicy Wilanowskiej na warszawskim Mokotowie wybuduje się Moxy i marka apartamentowa Marriotta Residence Inn. Zlokalizowany hotel w sąsiedztwie Galerii Mokotów ma być idealnym położeniem pośród parku Biznesowego, gdzie mieszczą się dziesiątki firm a wkrótce nawet i setki. Biznes Park będzie się ciągnął do ulicy poleczki a nawet i dalej. Planowane dwa obiekty będą posiadać 300 pokoi. Moxy 200 pokoi i Residence Inn 100 pokoi. Budynek hotelowo-biurowy realizowany przy al. Wilanowskiej 372 gwarantuje maksymalne zagospodarowanie nieruchomości, weryfikacja planowanych funkcji przy współpracy z globalną marką Marriott International.

Marriott Orlando USA. zdj. Marriott Comany International INC.

Marriott Orlando USA. zdj. Marriott Comany International INC.

Do sieci Marriott należy również słana luksusowa marka Ritz-Carlton. Więcej o wyjątkowym serwisie możecie przeczytać tutaj.

Photo Ritz Carlton Company

Photo Ritz Carlton Company

Po analizie hotelowo-inwestycyjnej okazało się, że rejon warszawskiego mokotowa to idealne miejsce na budowanie obiektów apartamentowych z usługą hotelową. Budowane obok siebie dwie marki o różnym charakterze obsługi pozwoli na realizację zamierzonych celów. Zakończenie inwestycji inwestor przewiduje na przełom roku 2019/2020.

Zdjęcia udostępniono dzięki Marriott International Hotels & resorts

Życzymy sukcesów i pełnego obłożenia.

Reklamy

One thought on “Moxy hotels by Marriott – nowa marka również w Polsce

  1. Pingback: Przylotniskowy hotel Moxy by Marriott w Poznaniu Ławica | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s