Hotel Arcade w Amsterdamie – dla miłośników gier

Jak podaję witryna „engadget.com” w Amsterdamie w dzielnicy o nazwie „De Pijp” powstał Hotel Arcade dla miłośników gier komputerowych. Każdy z 36 pokoi jest wyposażony w konsole do gier. Dodatkowo w barze hotelowym istnieje możliwość spotkania się z graczami przy konsoli do gier.

Hotel Arcade Amsterdam. zdj. strona hotelu.

Hotel Arcade Amsterdam. zdj. strona hotelu.

Właściciel Damian Salmanovich stawia na miłośników gier komputerowych. Ideą Pana Damiana była realizacja hotelu dla podróżujących facsynatów gier. Pragnął stworzyć atmosferę hotelu dla nich. Chciał aby gracz nie rozstawał się ze swoją ulubioną grą i konsolą nawet jeśli pojedzie na wakacje. Gość ma się czuć tak samo jak w rodzinnym domu czy u przyjaciół, gdzie mogą pograć w gry komputerowe.

Hotel Arcade Amsterdam. zdj. strona hotelu

Hotel Arcade Amsterdam. zdj. strona hotelu

W Hotelu Arcade istnieje wypożyczalnia rowerów, gdzie po skończonej grze. Hotel stawia na wypoczynek  i rekreację. Czy widzieliście w Polsce takie hotel ? Większość hoteli przenacza jedno pomieszczenie dla graczy w gry komputerowe. Jednak zapisać się na grę jest nie sposób podczas okresu wakacyjnego. W jednym z hoteli gdzie doradzałem właścicielowi stworzyłem kilka takich pomieszczeń. Zakup kilku konsoli zwrócił się po dwóch miesiącach. W europie jest kilka takich hoteli, jednak wciąż jest ich za mało. O hotelach w Amsterdamie możecie przyczytać na blogu.  O wizycie w Hotelu w Amsterdamie przeczytacie więcej na blogu

Jak wam się podpoba pomysł ?

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.