CRS Żawakol – Wymarzony bal karnawałowy

Dostając zaproszenie miesiąc temu na bal karnawałowy, nie spodziewałem się tak pięknego wystroju w Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowym Żawakol. Dojeżdżając do Gąbina, reklama „Żawakolu” witała mnie przed miastem i zapraszając do skorzystania z usług. Obierając trasę w GPS dokładnie wiedziałem, w którym kierunku jechać. Dla pewności zatrzymałem się na stacji benzynowej i wypowiadając nazwę Centrum Rekracyjno-Szkoleniowego, od razu dostałem pełną informację na temat lokalizacji. Żawakol jest dobrze rozpoznawalny w okolicy, co udowadnia  jak dobrze działa  marketing szeptany obiektu. Wjechałem na bardzo duży parking, przystosowany do organizacji wielkich imprez. Niewielu właścicieli przewiduje parking do obiektu, biorąc pod uwagę maksymalną ilości gości.   Przyjechałem na kilka godzin wcześniej przed imprezą, aby spokojnie zobaczyć, jak wygląda obiekt. W architekturze obiektu Zauważyłem nawiązanie do stylu klasycystycznego, zainicjowane przez polsko-angielskie biuro projektowe.  Wnętrze obiektu zaskakuje w kwestii dbałości o każdy szczegół. Zasłony w tym samym kolorze co lambrekiny. Na ścianach tapety i angielskie lamperie z ćwierćwałkiem w połowie. Lustra w korytarzu naprzeciwko szatni, dopasowane do aranżacji sali i stylu budynku. Obsługa szatni, cała obsługa kelnerska i zaplecza gastronomicznego zawsze uśmiechnięta i szybko reagująca na prośby gości. Dało się również zauważyć profesjonalną postawę każdego kelnera. Lewa ręka zawsze z tyłu. Każdy kelner ubrany nienagannie: w białą koszulę, czarną muszkę, czarne spodnie i czarną zapaskę. Uniformy czyste, schludne i odprasowane. Kierownicy sekcji ubrani w błękitne koszule, szybko reagujący na prośby gości.

Żawakol - na chwilę przed imprezą zdj. Latek Hotels

Żawakol – na chwilę przed imprezą zdj. Latek Hotels

Miałem również okazję prosić o talerze, które skończyły się na bufecie deserowym. Nie skończyłem zdania jaki dwóch kelnerów przyniosło wspomniane „deserówki”. Na stole owoce cytrusowe i różnorakie ciasta: pączki, kremowe babeczki, serniki, szarlotki. Wszystko własnej produkcji, bardzo pyszne, tak więc każdy gość znalazł coś dla siebie. Sale przystrojona w angielskim stylu- klasycznie, na stołach efektowne kandelabry.  Jak przystało na regionalny serwis-na stołach półmiski z przystawkami. Porcelana adekwatna do stylu i wystroju. Zadbano o każdy szczegół. Balkon, z którego można było obejrzeć całą salę balową, wykończony ręcznie kutą balustradą. Do niej przywieszone  białe taśmy, a na ich zakończeniach, w szklanych naczyniach małe świece. Gratuluję pomysłu.

Stolik deserowy - CRS Żawakol zdj. Latek Hotels

Stolik deserowy – CRS Żawakol zdj. Latek Hotels

Łazienki ogólnodostępne z odpowiednią ilością kabin i pisuarów. Dało się zauważyć nienaganny serwis, jeśli chodzi o  uzupełnianie papieru i mydła na bieżąco. Marmurowe podłogi, drewniany parkiet i cały obiekt jakby niedawno otwarty. Ośmioletnie istnienie obiektu w pełni to  przekonuje mnie, że właściciele dbają o obiekt. Nie boję się użyć tego słowa, bo rzadko zdarza się taka dbałość.

CRS Zawakol - zdjęcia do Bloga. zdj. Latek Hotels

CRS Zawakol – zdjęcia do Bloga. zdj. Latek Hotels

Po balu przenocowałem w pokoju, w którym meble: łóżka, szafa,biurko, lustro i bagażownik było w kolorze wiśni antycznej. Łazienka z kabiną prysznicową i białą armaturą. Wszystko schludne i czyste. Jedyny mankament to obecność panela podłogowego zamiast wykładziny. No cóż, nie można mieć wszystkiego. Zakładam, że panel podłogowy jest łatwiejszy w utrzymaniu i konserwacji niż wykładzina. Zabrakło mi przy łóżku lampek nocnych. Oczywiście drobne detale można zawsze uzupełnić.

Z całym przekonaniem polecam wam odwiedzić Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowe Żawakol w Gąbinie. Zapraszam was do drugiej części wpisu, już wkrótce!

CRS Żawakol -patera z owacami w bufecie słodkim. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol -patera z owocami w bufecie słodkim. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol - wszyscy na parkiet. Jak widać muzyka do tańca brała wszystkich. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol – wszyscy na parkiet. Jak widać muzyka do tańca porywała  wszystkich. zdj. Latek Hotels

CRS Zawakol bufet słodki - jak widać smakowało. zdj. Latek Hotels

CRS Zawakol bufet słodki – jak widać smakowało. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol - dekoracje w holu obiektu zrobiły na mnie wrażenie - zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol – dekoracje w holu obiektu zrobiły na mnie wrażenie – zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol- Zadbane krzewy. Zwraca się uwagę na każdy detali zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol - Zupa kram z płatkami migdałów. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol – Zupa krem z płatkami migdałów. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol - Scena z muzyką na żywo. Jedyna możliwośc zrobiena parkietu bo non stop był zajęty. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol – Scena z muzyką na żywo. Jedyna możliwość zrobiena parkietu bo non stop był zajęty. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol - Logo na szybie piaskowanej. zdj. Latek Hotels

CRS Żawakol – Logo na szybie piaskowanej. zdj. Latek Hotels

Reklamy

One thought on “CRS Żawakol – Wymarzony bal karnawałowy

  1. Pingback: CRS Żawakol wymarzony bal karnawałowy – część druga | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s