Hotel Gołębiewski Łeba – powstanie największy hotel na wybrzeżu

Polska sieć hoteli Gołębiewski z ponad dwudziestoletnią historią planuje otworzyć 700 pokojowy hotel w Łebie przy ulicy Nadmorskiej. Sześciopiętrowy budynek ma być jednym z największych obiektów nad Polskim morzem. Właścicielm sieci Gołebiewski jest Tadeusz Gołębiewski i posaida 4 duże obiekty w Mikołajkach, Wiśle, Karpaczu i Białymstoku. Dokladnie w 1997 roku odwiedziłem Hotel Gołębiewski w Mikołajkach po raz pierwszy jeszcze jako student i młody hotelarz.  Wizytowałem pierwszy hotel w Polsce z zadaszonym aquaparkiem. Turyści odwiedzali ten hotel dla aquaparku. Odpłatne wejście obowiązywało dla gości nie korzystających z noclegów.

Hotel Gołębiewski Łeba wizualizacja zdjęcia inwestora.

Hotel Gołębiewski Łeba wizualizacja zdjęcia inwestora.

Futurystycza bryła hotelu będzie zachęcać do odwiedzin tego obiektu. Hotel powstanie pomiędzy dwoma jeziorami Serbsko i Jamno. Agencja Mienie Wojskowego pozbyła się atrakcyjnej działki w Łebie na której stanie hotel z atrakcjami sportowymi. Na Obszarze działki 60 hektarowej powstanie Hotel Gołębieswki razem z jego atrakcjami. Już w tym roku rozpoczną się pracę na placu budowy. Urząd miasta jest bardzo zadowolony z inwestycji. Wierzy w popularnośc miasta Łeby przez napływ dużej ilości turystów.

Hotel Gołębiewski Łeba wizualizacja zdjęcia inwestora

Hotel Gołębiewski Łeba wizualizacja zdjęcia inwestora

Życzymy samych sukcesów

Reklamy

One thought on “Hotel Gołębiewski Łeba – powstanie największy hotel na wybrzeżu

  1. Pingback: Inwestycja Hotelu Gołębiewski w Pobierowie ruszyła | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s