Hotele na Dzień Kobiet i Dzień chłopaka by Latek Hotels

W tym tygodniu 8 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet i 10 marca międzynarodowy dzień chłopaka. Przeważnie 30 lat temu wręczało się Kobiecie tulipana a dla chłopaka kupowało się skarpetki. W obecnych czasach najlepiej sprawić prezent wyjeżdżając do hotelu lub obiektu świadczącego usługi noclegowe. Które hotele są warte odwiedzin ? Na to pytanie postaram się wam odpowiedzieć we wpisie. Kolejność nie ma znaczenia rankingu najlepszy, najgorszy. Wszystkie są godne odwiedzenia.

 1. Talaria Ladies & SPA. Obiekt połozony w Trojanowie  ok. 70 km od warszawy w stronę Lublina. Brałem udział w uroczystym dniu otwarcia i pisałem dla nich dwie rezenzję o czym mogliście przekonać się na moim blogu.
  Restauracja Talaria Ladies SPA. zdj. Latek Hotels.

  Restauracja Talaria Ladies SPA. zdj. Latek Hotels.

  Talaria Ladies SPA - Powitanie różowym winem musującym. zdj. Latek Hotels

  Talaria Ladies SPA – Powitanie różowym winem musującym. zdj. Latek Hotels

  2. Pałac Alexandrium – nowy obiekt niedawno otwarty pod warszawą obiekt zachwycą swoją wyjątkowym stylem wnętrza. Jestem bardzo ciekaw serwisu w Pałacu bo opinie sa bardzo pozytywne.

  Pałac Alexandrium sala bankietowa zdj. Pałac Alexandrium.

  Pałac Alexandrium sala bankietowa zdj. Pałac Alexandrium.

  3. Hotel Atut **** w Licheniu Starym . Obiekt położony niedaleko bazyliki Licheńskiej i jeziora o wyjątkowych właściwościach utrzymywania temperatury. Jezioro latem jest jednym z najcieplejszych w Polsce. Podczas upałów z 2015 roku temparatura wody utrzymywała się na poziomie 30 stopni Celcjusza. Wkrótce na blogu recencjza z drugich mistrzostw przygotowywania menu z kawioru i Jesiotra. Poniżej artyści kulinarni, którzy pozostali w tym roku niepokonani. Kucharze ze śpiżarni warmińskiej z Olsztyna mistrzami w potrawach kawioru z jesiotra.

  Mistrzowie w przyrządzaniu Menu z kawioru i Jesiotra. Artyści kulinarni z Spiżarni Warmińskiej. Zdobyli pierwsze miejsce zdj. Latek Hotels

  Mistrzowie w przyrządzaniu Menu z kawioru i Jesiotra. Artyści kulinarni z Spiżarni Warmińskiej. Zdobyli pierwsze miejsce zdj. Latek Hotels

  4.  Hotel Blow up hall 5050 – odwiedziłem hotel w zeszłym roku w styczniu spotykając się biznesowo. Szef kuchni Tomasz Purol zdobył w zeszłym roku tytuł Master chef w jednym z programów kulinarnych wybierających najlepszego zawodowego profesjonalistę kulinarnego.

  Blow ap hall 50 50 Grażyny Kulczyk, zdj. strona hotelu

  Blow ap hall 50 50 Grażyny Kulczyk, zdj. strona hotelu

  5. Hotel Aries **** w Zakopanym. Otwarty 1 grudnia 2014 roku. Wyskiej klasy jakośc wykończenia hotelu i restauracji. Po przekroczeniu progu wejścia do hotelu wita nas muzealny wagonik kolejki na kasprowy wierch z 1924 roku. Odwiedziłem Hotel Aries po dwóch miesiącach działalności obiektu. Najbardziej popularny i najczęściej czytany wpis na blogu od jego założenia. Aries Suite Aries Zakopane sypialnia

 

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s