Vienna House najnowsze technologie w salach konferencyjnych

 Nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie dystrybucji obrazu oraz dźwięku zostały wdrożone w centrum konferencyjnym angelo by Vienna House Katowice, a niebawem pojawią się również w andel’s by Vienna House Cracow.

Vienna house odnawia swoje wnętrza w nowoczesnych kolorach z nowoczesnymi meblami. Jak pisałem juz na blogu koniecznośc odnowienia wnętrz jest średnio co 8 lat w hotelach sieciowych. Wymogi są restrykycjne i wygórowane. Aby posiadać hotel sieciowy trzeba się trzymać procedur.

Od kwietnia 2016 r. klienci konferencyjni angelo by Vienna House Katowice mogą korzystać z najnowocześniejszych ekranów projekcyjnych Adeo Incell o wymiarach 350×223 cm i projektorów EPSON. Pracują one w rozdzielczości 1920×1200 pikseli, czyli w standardzie WUXGA (ang. Widescreen Ultra Extended Graphics Array), w formacie 16:10. Wraz z technologią 3LCD pozwalają na odtwarzanie najbardziej zaawansowanego pokazu slajdów czy video. Do projektorów można podłączyć się przez gniazdo HDMI bądź bezprzewodowo dzięki funkcjom Miracast i Direct WiFi. Prezentacje mogą być puszczane ze wszystkich urządzeń posiadających opcję Screen Mirroring.

Infrastruktura cyfrowa centrum konferencyjnego angelo korzysta z matrycy Video-EXTRON. Jakość dźwięku zapewnia nowoczesne nagłośnienie BOSE oraz system audio SENNHEISER. Identyczne technologie zostaną wdrożone w andel’s by Vienna House Cracow w lipcu tego roku.

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom, jakie stawiają nam nasi klienci konferencyjni, postanowiliśmy przebudować nasze centra konferencyjno-kongresowe i rozpocząć erę cyfrowego przesyłania obrazu i dźwięku.” – podkreśla Tomasz Piórkowski, General Manager angelo by Vienna House Katowice i andel’s by Vienna House Cracow. – „Dobierając sprzęt skupiliśmy się tylko na produktach z najwyższej półki i wybraliśmy marki wiodące od wielu lat na rynku AV.”

W ofercie konferencyjnej obu hoteli Vienna House zaszły również duże zmiany w obrębie oferty gastronomicznej. Zdrowe przerwy kawowe, z wyciskanymi sokami, koktajlami czy przekąskami warzywnymi, świeżo parzona kawa w standardzie czy przekąski warzywne to tylko niektóre z innowacyjnych propozycji konferencyjnych obiektów.


Zdjęcie 1 – Lobby i Jazz Bar w angelo by Vienna House Katowice ©Vienna House

Zdjęcie 2 – Centrum konferencyjne angelo by Vienna House Katowice oferuje przestrzenie na małe i duże spotkania ©Vienna House

Zdjęcie 3 – W andel’s by Vienna House Cracow spotkania organizowane są w różnych przestrzeniach, w tym w oscar’s Bar  ©Vienna House

Zdjęcie 4 – Zdrowe przerwy kawowe w angelo i andel’s by Vienna House @Vienna House

2 thoughts on “Vienna House najnowsze technologie w salach konferencyjnych

  1. Pingback: Spotlight Hotel Investment Poland – 3 edycja już za nami | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

  2. Pingback: Aplikacja Concierge jako narzędzie nowoczesnej technologii w hotelarstwie | LATEK HOTELS hotelowe dylematy dla pasjonatów hotelarstwa, podróżników

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.