Atrakcje europejskie w ofercie Vienna House

Praktyczne wskazówki dotyczące nietypowych atrakcji turystycznych w Europie czekają, aby je odkryć przez całe lato. Dodatkowe 30% zniżki na pobyty w hotelach Vienna House – wystarczy użyć kodu „Forget Mainstream “.

Tego lata poszczególne hotele Vienna House będą udzielały praktycznych wskazówek na temat niekonwencjonalnych miejsc w okolicy danego hotelu, poza utartymi szlakami turystycznymi. Nasze sugestie to, między innymi, wschód słońca oglądany z wierzchołka wieży starej kopalni w Katowicach, tradycyjne dmuchanie szkła w hucie Moser w Karlowych Warach, drzewo życzeń w Berlinie, paryskie kawiarnie schowane w małych uliczkach oraz wyjątkowy trening z mistrzem świata w kick-boxingu w Landsbergu. Oferta obejmuje śniadanie, WiFi, praktyczne wskazówki i orzeźwiające napoje w barze.

Hotel Andels Berlin club lounge zdj. Vienna house.

Hotel Andels Berlin club lounge zdj. Vienna house.

 

Z oferty można skorzystać poprzez rezerwację online na stronie www.viennahouse.com do 4 września 2016, pod warunkiem dostępności.
W Vienna House najważniejsza jest radość podróżowania, zdobywanie nowych doświadczeń i odkrywanie. Motto sieci to „nie ma nic bardziej wyrafinowanego w życiu niż proste przyjemności”. Vienna House reprezentuje cztery marki hoteli – każda ma swój indywidualny charakter, ale łączą je te same wartości I jeden cel: inspirowanie gości. Największa austriacka grupa hotelowa – od 2016 roku pod wspólną marką „Vienna House” – posiada i zarządza indywidualnymi hotelami miejskimi oraz resortami, designerskimi obiektami „andel’s by Vienna House“, tętniącymi życiem hotelami koncepcyjnymi „angelo by Vienna House“, jak również stawiającymi na naturalność „Vienna House Easy“. Firma zatrudnia obecnie 2200 pracowników w dziesięciu krajach: od Francji po Rosję, od Polski po Austrię. Hotele znajdują się m.in. w Berlinie, Bratysławie, Bukareszcie, Coburgu, Karlsbadzie, Krakowie, Łodzi, Monachium, Neckarsulm, Trewirze, Paryżu i Pradze. Vienna House jest znakiem towarowym firmy Vienna International Hotelmanagement AG. www.viennahouse.com
Hotel Disney Park Paris by Vienna House zdj. Vienna house.

Hotel Disney Park Paris by Vienna House zdj. Vienna house.

Warto dokonywać rezerwacji.
Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s