Nowy hotel sieci B&B wkrótce w Krakowie

Jak podają infomacje inwestora B&B nowy hotel wspomnianej sieci powstanie w Krakowie jeszcze w tym roku. Zlokalizowany będzie przy ulicy Monte Cassino zostanie otwarty w ostatnim kwartale 2017 roku. Hotel przyjmie gości do oferowanych 130 pokoi. Zaprojektowany przez pracownie architektoniczną Arbapol przygotował dla gości: praking podziemny, sale konfernocyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny z bezpłatnym dostępem WIFI oraz bar z restauracją śniadaniową.

BB Kraków - wizualizacja

BB Kraków – wizualizacja zdjęcia inwestora

Wybór lokalizacji Krakowa przez B&B planowany był już od dawna przez inwestora. Kraków obecnie stał się miastem turystycznym, biznesowym i eventowym o światowym znaczeniu i potencjale. W Krakowie odbywają się największe konferencję MICE w halach wystawienniczo-koncertowych: ICE i Tauron Arena. Zapytanie na światowe wielkie masowe imprezy do Krakowa wpływają nawet na 2024.  Wielkie targi wystwienicze generuje zapotrzebowanie tłumaczy Beatrice Buchet prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Sieć B&B posiada 387 hoteli na świecie zlokalizowane we Francji , Włoszech , Niemczech, Hiszpanii, Polsce i czechach. Pierwszy w Polsce B&B kilka lat tem powstał w Toruniu z 93 pokojami. Następnie otwierały się w Warszawie z 154 pokojami blisko lotniska. W zeszłym roku otworzyły się dwa Hotele B&B: w Łodzi 149 pokoi i Katowice 105 pokoi.

Jak widać zapotrzebowanie na hotele ekonomiczne w Polsce jest wysokie co pokazuje przykład międzynarodowej grupy B&B. Życzymy grupie samych sukcesów

Advertisements

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s