Kontakt – Współpraca

Jeśli chcielibyście nawiązać współpracę to jestem otwarty na propozycje recenzowania waszych hoteli i instytucji świadczących usługi: noclegowe, gastronomiczne oraz parki rodzinnej rozrywki. Recenzuje również restauracje, kawiarnie, cukiernie, punkty gastronomiczne, duże i małe przedsiębiorstwa transportowe: linie lotnicze, obiekty rozrywki turystycznej: parki rozrywki dla dzieci i młodzieży, parki archeologiczne i inne.

Wszelkie teksty i zdjęcia zamieszczone na blogu są moją własnością lub/i mojego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania w części lub całości bez pisemnej zgody. Jeżeli pojawi się zdjęcie, cytowany tekst lub fragment tekstu nie należące do mnie, to każdorazowo będzie podane jego źródło. Osoby kradnące moją własność intelektualną na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) muszą liczyć się z konsekwencjami łącznie z wystąpieniem przeze mnie na drogę sądową i wystosowaniem roszczenia finansowego.

Jak wiadomo pozycjonowanie, administracja strony, hosting, aranżacja strony kosztuje, więc robię to odpłatnie. Wycenę dokonuję indywidualnie w stosunku do potrzeb. Poniżej propozycje co robię:

  • reklama produktu i opis,
  • udział w imprezie zorganizowanej i opis na stronie
  • recenzja na zlecenie,
  • reklama w postaci opisu ze zdjęciami,
  • publikacja nowych usług związane z turystyką, hotelarstwem, gastronomią.

Jeśli zauważycie błędy ortograficzne, stylistyczne, merytoryczne – cóż jestem tylko człowiekiem, który również się myli. Zgłaszajcie przez maila, messengera i inne komunikatory a poprawie błąd. Wszystkie wasze uwagi mile widziane :

  • Tak w ogóle piszcie jak widzicie tą stronę ?
  • Jak wam się ona podoba  ?
  • Jak chcielibyście ja ulepszyć ?
  • Mile widziane uwagi na temat zdjęć tekstu i wasze przemyślenia.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą to piszcie na mail poniżej:

gm@latekhotels.pl  lub adamlatek@wp.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.